Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському лісгоспі тренувалися гасити лісові пожежі

Новини лісгоспів 21 Квітня 2017

У Сумському лісгоспі відбулися практичні заняття по гасінню лісових пожеж. Навчання проводили разом з рятувальниками в лісовому масиві біля с. Хомине Сумського району.

Відповідно до тактичного задуму, в посушливий період відпочиваючі не загасили багаття, в результаті чого виникло загоряння сухої трави біля лісового масиву, полум’я від якої перекинулося на нижній шар в лісовому масиві. Виникла реальна загроза розповсюдження пожежі на значну площу лісових насаджень.

На місце події негайно прибуло два чергові караули державних пожежно-рятувальних частин №№1,3 м. Суми, пожежна автоцистерна Сумського лісництва з мотопомпою, ранцевими вогнегасниками та шанцевим немеханізованим інструментом, а також трактор з плугом, який здійснив оборювання осередку місця пожежі.

По прибуттю до місця умовної пожежі вогнеборці відразу провели оперативне розгортання від пожежної автоцистерни та за допомогою ручних пожежних стволів спочатку локалізували осередок пожежі, щоб не допустити подальше розповсюдження пожежі, а згодом остаточно ліквідували.

Трунування пройшли успішно. Загалом у них були задіяні 7 працівників ДП «Сумський держлісгосп», 4 одиниці техніки, 4 чоловік особового складу ДПРЧ-1 м. Суми, 4 чоловіки особового складу ДПРЧ-3 м. Суми та 1 – ДПРЗ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

За матеріалами прес-служби ДП «Сумське ЛГ»