Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському лісгоспі сертифікують ліси

Загальні новини 24 Травня 2019

У Сумському лісгоспі триває FSC сертифікація лісу. Днями на підприємстві проходив черговий етап цього тривалого, але потрібного процесу, а саме аудит з комплексу лісогосподарських та лісозаготівельних робіт, транспортування та реалізації деревини.

У ході роботи аудитори спілкувались із керівництвом та спеціалістами підприємства, вивчали документацію, відвідували виробничі майданчики та ділянки лісового фонду. Також у програму аудиту входили консультації зі спеціалістами Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та з представниками місцевих громад.

«Фахівці мали на меті дати оцінку відповідності діяльності підприємства з лісоуправління принципам і критеріям FSC», – говорить директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

Нагадаємо, сертифікувати ліси сумські підприємства почали у минулому році. Наразі серед 12 підприємств управління сертифікат, що відповідає вимогам FSC з системи ведення лісового господарства (Forest Management certification, FM) та ланцюга постачання (Chain of Custody (COC) certification) отримав Середино-Будський лісгосп та Кролевецьке лісомисливське господарство.

Для довідки: Лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Метою лісової сертифікації є забезпечення економічно, екологічно і соціально збалансованого ведення лісового господарства шляхом виконання відповідних загальновизнаних і таких, що заслуговують на довіру, стандартів.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ