Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському лісгоспі сертифікували ліси

Загальні новини 16 Вересня 2019

Державне підприємство «Сумське лісове господарство» Сумського ОУЛМГ завершило процедуру екологічної сертифікації лісів відповідно до вимог FSC (Лісової опікунської ради) та отримало  сертифікат. Лісгосп став третім серед лісогосподарських підприємств області, який пройшов аудит та отримав позитивну оцінку відповідно до вимог сертифікації.

Нагадаємо, що екологічна сертифікація лісів – це міжнародний економічний інструмент, що використовується для оцінки відповідності виробничо-господарської діяльності підприємств лісового господарства та окремих лісокористувачів вимогам екологічних стандартів та концепції сталого розвитку лісового господарства. Він передбачає проведення процедури, що дозволяє підтвердити те, що продукція заготовлена в лісах, в яких господарство ведеться на принципах сталості. Процедура є добровільною та проводиться незалежними організаціями за міжнародними стандартами.

«На сьогоднішній день цивілізований світ прагне використовувати деревину виключно з сертифікованих лісів. Водночас наявність сертифіката є підтвердженням невиснажливого соціально відповідального використання деревних ресурсів для всіх зацікавлених сторін»,- говорить директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»