Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському лісгоспі ростиме депутатський ліс

Загальні новини 17 Квітня 2019

У Могрицькому лісництві Сумського лісгоспу на місці цьогорічних зрубів висаджували дубочки. До цієї важливої і доброї справи долучились громадські активісти, керівництво Сумського району, учні та вчителі Великочернеччинської загальноосвітньої школи та представники засобів масової інформації.

Не пройшла подія і повз пильну увагу народного обранця – депутата Верховної ради України Олега Медуниці. Попри прохолодну погоду, вчора, 16 квітня, поряд з іншими від працював на посадці лісу. Зізнався, що у дитинстві і сам мріяв стати лісівником.

 

Очолював лісо-посадкову команду заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха.

 

Посадка лісу – справа досить відповідальна. Яка потребує певних навичок і вмінь. А найголовніше – людського тепла і любові. Саме про це, а також про роботу з посадковим лісовим реманентом схему і премудрості посадки розповів учасникам трудового десанту головний лісничий Сумського лісгоспу Микола Щербак.

 

Після проведеного інструктажу приступили до роботи. В руках помічників лісу сіянці дубочків швидко шикувалися у рівненькі рядочки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Географічно Сумський лісгосп знаходиться на відрогах Середньоруської височини. Круті схили, що по-домашньому називають «Сумські Карпати», ускладнюють роботу лісівників. Попри все жоден клаптик лісу не лишається без догляду. Підготовку лісосік під посадку проводять за допомогою власноруч сконструйованого агрегату для пониження пеньків. Всього для посадки сумські лісівники підготували площу у 3 гектари. Та дощова погода хоча не зупинила повністю добрих намірів помічників лісу, але дещо їх скорегувала. Працювали до дощу, який нагодився після години роботи, щоб освятити і закріпити цю добру спільну справу. Тепер вологи в грунті достатньо, тож сіянці дуба мають добре прижитись на новому місці.

 

Кожен з учасників Акції намагався запам’ятати висаджений ним рядок, щоб з часом прийти сюди та побачити на результат своєї роботи.

 

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»