Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському лісгоспі провели заходи до Дня охорони праці

Новини лісгоспів 28 Квітня 2021

Щороку 28 квітня на ДП «Сумське лісове господарство» відзначається День охорони праці. Протягом тижня, що передував цьому дню, на підприємстві проводився моніторинг рівня безпеки та гігієни праці, аналіз дотримання безпеки технологічних процесів, машин та устаткування а також інші планові заходи.

«Питання охорони праці є пріоритетним напрямком діяльності підприємства. У 2020 році витрати на охорону праці склали 1100 тис. грн. Кошти пішли на проведення навчання і перевірку знань, медичні огляди, покращення санітарно-побутових умов, ремонт побутових приміщень, забезпечення спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту, модернізацю та механізацю важких робіт. Житття і здоров’я працівників залежить не лише від того, наскільки його трудові права захищені законом та забезпечуються на практиці. Багато залежить від їх особистої поведінки», – говорить директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

Саме на виконанні кожним особисто вимог з охорони праці було акцентовано увагу присутніх під час сьогоднішньої зустрічі з нагоди Дня охорони праці, яку провів в.о. інженера ОП лісгоспу Олександр Дудченко. Спілкуючись з колективами АТЦ та Сумського лісництва, він наголосив, що кожному на робочому місці потрібно дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про безпеку і здоров’я оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт чи під час перебування на території підприємства.