Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському лісгоспі провели з працівниками поліції спільний рейд

Новини лісгоспів 5 Лютого 2020

Працівники державної лісової охорони ДП «Сумське лісове господарство» провели рейд у складі спільних бригад з працівниками поліції.

«Рейд проводився на території лісових масивів Сумського району, перевірялись транспортні засоби на предмет відповідності супроводжуючих документів на лісопродукцію, проводились профілактичні бесіди з населенням. Було зупинено автомобіль, який перевозив дров’яну деревину. Всі супроводжуючі документи у водія були наявні та правильно оформлені», – прокоментував результати проведеної роботи директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт.

У лісгоспі стверджують, що подібні спільні заходи підприємством проводились і раніше. Тепер же такі рейди будуть відбуватись на постійній основі. Сподіваються, що ця форма взаємодії збільшить ефективність роботи лісової охорони з попередження розкрадання лісопродукції та інших порушень лісового законодавства.

Нагадаємо, що для активізації такої діяльності було видане Доручення Прем’єр-міністра України від 21.01.2020 р №1419/1/1-20 та відповідний Наказ Голови Держлісагенства № 08-16/330-20 від 23.01.2020р.

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»