Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському лісгоспі підбивають підсумки опалювального сезону

Новини лісгоспів 17 Березня 2021

Опалювальний сезон добігає кінця то ж у Сумському лісгоспі приступили до підбиття його підсумків. Адже для забезпечення у зимовий період теплом приватних осель, закладів освіти та медицини зони свого обслуговування сумські лісівники доклали немалих зусиль.

У лісгоспі говорять, що останнім часом дрова користуються чималим попитом, бо є надійним і доступним за ціною видом палива. Опалення ними обходиться значно дешевше, ніж газом чи електроенергією. Та й по тепловіддачі вони не поступаються згаданим видам палива.

«Починаючи з жовтня минулого року, для потреб приватних споживачів підприємство реалізувало 2 840 куб.м. дров паливних. Крім приватного сектора постачали дрова для закладів освіти – 3835 куб.м., а також для закладів первинної медицини та сільських рад – 453 куб.м.», – говорить головний інженер Сумського лісгоспу Сергій Сітало.

Поряд з цим, послугами підприємства по доставці дров скористалось більше 300 домогосподарств району.

«Послуги по доставці – це надійно і зручно, та й менше клопіт. Відповідальні спеціалісти завжди організовують роботу так, щоб було зручно для людей: попередньо узгоджують час доставки та можливість під’їзду транспорту», – продовжує головний інженер.