Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському лісгоспі охорона праці на чільному місці

Новини лісгоспів 3 Травня 2019

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Оскільки роботи, пов’язані із заготовкою та переробкою деревини, мають високі ризики травматизму, то створення безпечних умов праці  є пріоритетним напрямком в роботі підприємств лісогосподарської галузі.  ДП «Сумське лісове господарство» щороку активно долучається до відзначення Дня охорони праці.

«На підприємстві  розроблено план заходів з підготовки та проведення  в підрозділах лісгоспу Дня охорони праці, створено оргкомітет.  Також планується провести ряд заходів, які б стимулювали працівників  та керівництво підрозділів до впровадження сучасних  стандартів у сфері охорони праці. Обов’язковим є проведення комплексних обстежень і цільових перевірок стану охорони праці та промислової безпеки у виробничих підрозділах підприємства, за результатами яких визначається «Кращий підрозділ з охорони праці» та на найбезпечніше робоче місце», – говорить директор Сумського лісгоспу Микола Сороколіт. 

Для більшої поінформованості працівників та закріплення знань з ОП  у лісгоспі створюються нові куточки та стенди, планується проведення семінарів. 

Також одним із важливих аспектів сумські лісівники вважають належну підготовку молодих працівників, тож у системі впровадження практики наставництва з безпечних умов праці. 

За інформацією прес-служби ДП «Сумське ЛГ»