Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумському лісгоспі до посадки лісу підготувались

Новини лісгоспів 14 Березня 2019

Належний стан лісокультурного інвентаря та обладнання – запорука успішного проведення весняних лісокультурних робіт. В підрозділах Сумського держлісгоспу це добре розуміють, тому про все обладнання подбали заздалегідь і при першій можливості готові розпочати підготовку грунту та посадку лісу.

 

 

Нарізання борозен під посадку проводиться спеціальним двохвідвальним плугом. Для догляду за культурами, створення та поновлення мінералізованих протипожежних смуг застосовують культиватори. Використовуються переважно плуги та культиватори вітчизняного виробництва. Вони доступні по ціні та надійні у роботі. Хоча для обробітку міжрядь останні роки перевагу стали надавати італійським мульчерам. Чекають свого часу і перевірені друзі лісівників – мечі Колесова.

 

 

Всьго цієї весни Сумський держлісгосп планує провести лісовідновлення на 20-ти га. Підготовити грунт треба на площі 15 га , а решту зробили восени. Сіянці в розсадниках перезимували добре, тож підприємство повністю забезпечене власним садивним матеріалом.

 

Прес-служба ДП «Сумське ЛГ»