Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумському лісгоспі будують нову лісову дорогу

Новини лісгоспів 2 Серпня 2021

У цьому році Сумський держлісгосп планує здати в експлуатацію 1 км дороги з твердим покриттям та 1 км земляного полотна. Наразі роботи по будівництву лісових шляхів вже розпочаті.

Будівництво лісових доріг на підприємстві вважають пріоритетом. Бо переконані, що кошти, вкладені сьогодні у їх спорудження, завтра окупляться і приноситимуть прибутки.

Займатися їх будівництвом розпочали у 2008 році і за цей час встигли спорудити 42,8 км.

«Дороги «прив’язуємо» насамперед до перспективного плану по рубках головного користування, готуємо проект і навесні, як тільки грунт дозволяє розпочати роботу, приступаємо до будівництва, – розповідає головний інженер лісгоспу Сергій Сітало. – Будуємо дороги власними силами і власною дорожньо-будівельною технікою».

Дороги Сумського лісгоспу пролягають через лісові масиви Піщанського та Могрицького лісництв і сполучають між собою села Вакалівщина, Кияниця, Нікольське та Могриця.

Про соціальне значення таких шляхів зайве говорити, бо вони не лише дозволяють зменшити більш як на 20 кілометрів відстань вивезення деревини з лісосіки, а й скорочують її між населеними пунктами.