Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Сумськму лісгоспі відбулись навчання з цивільного захисту

Новини лісгоспів 30 Серпня 2021

У Сумському лісгоспі відбулось спеціальне об’єктне навчання з цивільного захисту. Тема заходу: «Дії керівного складу, штабу, служб, формувань цивільного захисту та працівників при загрозі виникнення або виникненні надзвичайної ситуації».

Перш ніж безпосередньо приступити до навчань, провели перевірку готовності персоналу підприємства. Спеціально створена для цього комісія визначила, що з усіх перевірених питань учасники заходу та навчально-виробнича база лісгоспу до проведення заходу готові.

«За планом перевірки, керівний склад мав практично підтвердити відповідність положень плану загальним потребам безпеки підприємства при загрозі виникнення або виникненні надзвичайних ситуацій; вдосконалити методики узагальнення і аналізу даних про обстановку, що виникла під час надзвичайної ситуації; на практиці закріпити знання з розробки обґрунтованих пропозицій для прийняття рішень; отримати практичний досвід щодо прийняття рішень, відповідно до обстановки; відпрацювати способи доведення рішень до виконавців та здійснення контролю за їх виконанням», – коментує мету проведеного заходу інженер з охорони та захисту лісу Владислав Голуб.

«Окремі завдання стояли перед особовим складом служб та формувань: набути практичні навички в ході виконання рятувальних та інших невідкладних робіт при ліквідації наслідків надзвичайної ситуації; відпрацювати взаємодію формувань; удосконалити організаційно-штатну структуру формувань, на практиці поглибити знання щодо користування приладами, спорядженням та засобами захисту», – продовжує інженер.

За його словами, навчання проходили в три етапи. На першому етапі відпрацьовувались дії керівного складу цивільного захисту, штабу, служб, формувань цивільного захисту та працюючих при отриманні повідомлення про можливе виникнення надзвичайної ситуації, про можливе значне погіршення погодних умов, яке може привести до виникнення надзвичайної ситуації техногенного, природного характеру та введення режиму підвищеної готовності. Другий етап – це робота органів, служб, формувань та окремих працівників при виникненні аварії (катастрофи) на підприємстві внаслідок надзвичайної ситуації та введення режиму діяльності у надзвичайній ситуації. Третім етапом передбачався порядок дій у разі військової загрози, надання медичної допомоги постраждалим та підбиття підсумків навчань.

«Усі заходи проводились з чітким дотриманням техніки безпеки та під контролем відповідальних осіб», – підсумовує Владислав Голуб.