Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Сумських лісівників побували Київські колеги

Новини лісгоспів 1 Квітня 2018

Днями, директори державних підприємств «Іванківське ЛГ» Олександр Кацалап, «Бориспільське ЛГ» Олександр Коренєв та «Фастівське ЛГ» Олег Чемирський побували на півночі Сумщини – у Свеському лісгоспі.

Київських лісівників зацікавила інвестиційна діяльність сумських колег, і, зокрема, робота Свеського лісгоспу по модернізації виробничих процесів.

Ознайомив гостей з роботою лісгоспу директор підприємства Олег Закусило. Серед відвіданих об’єктів – центральна садиба лісгоспу, цех переробки деревини, нижній склад станції Свеса, котельня, яка працює на тирсі та відходах лісопиляння, пелетне виробництво тощо.

До слова, лінія по виробництву пелетних гранул дала можливість Свеським лісівникам майже всі відходи деревини (тирсу, обрізки, горбиль) використовувати у виробництві. Як повідомив Олег Закусило, у 2017 році підприємство переробило 2,9 тис. м3 кускових відходів і горбиля та більше тисячі кубометрів тирси. У результаті, було випущено 1580 тонн пелетних гранул, за реалізацію яких лісгосп отримав майже 3 млн. грн..

Також велику увагу київських колег привернула нещодавно придбана Свеським лісгоспом техніка по догляду за лісом – ланцюговий та молотковий мульчери.

Вони суттєво полегшують роботу лісівників, проводячи механізований догляд за міжряддями лісових культур, квартальними просіками та іншими площами лісогосподарського призначення.

«Такі візити з обміну досвідом дуже важливі, – вважає директор Свеського лісгоспу, – Адже проблеми в усіх нас спільні, і шукати шляхи їх вирішення – це, також, спільна справа.

За інформацією прес-служби ДП «Свеське ЛГ»