Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У сумських лісгоспах час дитячих екскурсій

Загальні новини 26 Червня 2019

Період літніх шкільних канікул для лісівників пора гаряча. В цей час до свого звичного робочого графіка вони додають ще один вид активної трудової діяльності – зустрічі з дітлахами. Школярі з задоволенням відвідують лісгоспи області, де знайомляться з роботою лісівників.

 

Цього року конотопські лісівники розширили спектр екскурсійних об’єктів, додавши до вже звичного їх переліку нещодавно відкритий у центральній садибі лісівничо-просвітницький центр «Музей лісу та мисливства», а також кілька паркових ландшафтних зон.

 

«Під час літніх канікул учні навчальних закладів міста і району наші часті гості. Їх увазі ми пропонуємо дендропарк, у якому представлено понад 200 видів різноманітних дерев і кущів, тепличний комплекс, де ростуть сіянці сосни, ялини тощо. Показуємо лісопожежну станцію, де встановлено систему відео спостереження за лісовими масивами. А також щойно відкриту лісівничо-просвітницьку кімнату, де їх увазі пропонуємо переглянути фільм про мисливську діяльність підприємства», – коментує екскурсійну діяльність лісгоспу директор Віталій Баранов.

 

Подібні екскурсії масово проходять і у решті лісогосподарських підприємств області.

 

Екскурсія школярів у Конотопському лісгоспі

 

Учні 4-го класу Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 на екскурсії у Кролевецькому лісомисливському господарстві

 

 

Дитяча екскурсія у Велико-Бобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу

 

 

 

Прес-служба Сумського ОУЛМГ