Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Шосткинському лісгоспі визначили переможців конкурсу «Людина та ліс»

Новини лісгоспів 12 Травня 2017

«Відрадно, що число учасників конкурсу з роками не меншає. Загалом з міста Шостка та Шосткинського району в цьому році у конкурсі взяли участь до 150 учасників», – прокоментував Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Нагадаємо, що в рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» кожного року в області проходить конкурс малюнка та твору на лісову тематику «Людина та ліс». Кожне підприємство Сумського ОУЛМГ долучається дл цієї роботи та організовує у районах відповідні заходи районного та міського масштабів, переможці яких беруть участь у фінальному, обласному етапі конкурсу.

Підсумки конкурсу «Людина та ліс», організованого за сприянняя Шосткинського ліг сопу відбулись на базі Шосткинської міської станції юних натуралістів. Саме тут і відбулось нагородження переможців.

«Представлені на конкурс роботи оцінювало компетентне журі, в склад якого ввійшли спеціалісти – філологи та вчителі образотворчого мистецтва. Оцінювали роботи відповідно до Положення конкурсу. Як завжди, учні 1-4 класів виклали своє відношення до лісу у малюнках, а старші школярі – у творчих роботах. Роботи достойні, визначити переможців було досить складно. Тому визначали по кілька робіт на одне призове місце», – продовжив директор підприємства.

У конкурсі малюнків по місту Шостка перше місце зайняла Вікторія Рубаник, учениця 3 – В кл. школи № 13, на другому місці робота Олексія Тапехи – учня 3-Г кл. школи №1 та Аліни Маньковської – учениці 4-А класу школи №7. Третє місце у Анни – Марії Матлай – учениці 4 класу школи № 9-ДУЗ, Вероніки Демкової – учениці 1-А класу школи № 8 і Віталія Сорбата, учня 1-А класу школи № 4.

Кращі твори написали: Анастасія Донік, учениця 7-В класу школи-ліцею (1 місце), Дар’я Сергійко, учениця 7-А классу школа №7 (2 місце), Нікіта Гришак учень 5-А класу школи – ліцею (2 місце), Вікторія Шеремет, учениця 8 класу школи № 9 (3 місце), Марія Карпенко, учениця 8-А класу гімназії (3 місце), Поліна Ладинська, учениця 8-Б класу школи
№ 5 (3 місце).

Серед школярів району у конкурсі малюнків перемогла Анастасія Макарчук учениця 4 класу Клишківського НВК. Друге місце розділили Інна Маковець з Воронізької ЗОШ та Юлія Савела з Клишківського НВК. На третьому місці Юлія Стороженко, учениця Миронівського НВК.

Кращим твором жюрі визнало роботу Олександра Савели, учня 7 класу Клишківського НВК. Друге місце – Кривуляко Вікторія, учениця 7 класу Собицького НВК. Третє місце – Халупенко Єлізавета з Воронізького НВК та Кудрявцева Віталіна з Клишківського НВК.

Переможцям та призерам були вручені грамоти та грошові винагороди.

Роботи, які зайняли перші місця направлені для участі в обласному етапі конкурсу.

Бажаємо успіху нашим конкурсантам!

За інформацією прес-служби ДП «Шосткинське ЛГ»