Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Шосткинському лісгоспі відбулась профспілкова конференція

Новини лісгоспів 24 Січня 2020

«Зараз лісова галузь переживає складні часи. Господарства відчули дефіцит споживачів, що відбилося на їх економіці.

Не зважаючи на це у 2019 році підприємствами управління було сплачено 453 млн. грн. податкових платежів, що на порядок більше за загальний фонд заробітної плати. та близько 30 млн. грн. було витрачено на розвиток власного виробництва», – зазначив голова обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович у своєму виступі у четвер, 23 січня, на профспілковій конференції у Шосткинському лісгоспі.

Шосткинські лісівники дали старт проведенню профспілкових зібрань, які найближчим часом пройдуть і в решті підприємств Сумського ОУЛМГ.

На Сумщині профспілкові конференції традиційно проходять у січні, першій декаді лютого для визначення результативності роботи колективів у попередньому році, проведення детального аналізу виконання гарантій, передбачених колективними угодами між адміністраціями лісгоспів та профспілками, а також укладання нових річних договорів.

Звітуючи на конференції, директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут деталізував роботу підприємства у 2019 році за напрямками діяльності.

«Наша конференція проходить в умовах, коли галузь лісового господарства переживає складний період. Не зважаючи на це, працівники нашого підприємства працюють з великою самовіддачею, досягаючи певних результатів. Навзаєм, головним завданням адміністрації підприємства є забезпечення працюючих гідними умовами та оплатою праці», – наголосив директор лісгоспу.

Він зазначив, що працівники підприємства своєчасно забезпечувались спецодягом, взуттям та засобами індивідуального захисту, було проведено страхування водіїв та трактористів, організовано проходження працівниками медогляду. Нещасних випадків та випадків виробничого травматизму впродовж минулого року не фіксувалось, що свідчить про забезпечення безпечних умов праці.

Зупинився Микола Бут і на виконанні виробничої програми. Значна увага приділялась колективом лісгоспу лісовідновній діяльності. У минулому році відновили 109 га лісу; 2,0 га залишили під природне поновлення, провели догляди на площі понад 540 га, виростили більше 1,8 млн. сіянців основних лісоутворюючих порід. Зважаючи на непросту фінансово-економічну ситуацію, у 2019 році лісгосп один з небагатьох в області продовжив роботи з будівництва лісових доріг та збудував 1,8 км дороги лісогосподарського призначення.

За підсумками конференції роботу профспілкової організації Шосткинського лісгоспу було визнано задовільною та укладено колективний договір на 2020 рік.

За інформацією прес-служби ДП «Шосткинське ЛГ»