Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Шосткинському лісгоспі проводять обстеження лісових масивів на наявність шкідників та хвороб

Новини лісгоспів 30 Липня 2021

Ліс, як і будь-який інший живий організм, може хворіти. Причиною цьому можуть слугувати як шкідливі комахи, так і хвороби. Результатом впливу того чи іншого фактору є всихання дерев.

Щоб попередити масове захворювання дерев, лісівники проводять обстеження лісових масивів.

Днями таку роботу проводили у Шосткинському лісгоспі. Працівники підприємства разом із головним спеціалістом відділу лісового господарства Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолієм Малишенком обстежили лісові масиви на наявність верхівкового короїда, златки, малого соснового лубоїда, шестизубчастого короїда та інших шкідників.

«Обстеження лісових масивів необхідно проводити для попередження розповсюдження шкідників та хвороб на значні території, щоб не допустити масового всихання. Причиною захворювань слугує зміна клімату. Одним із способів боротьби є проведення санітарно-оздоровчих заходів», – прокоментував мету проведеного заходу спеціаліст управління.

Для подальшого та більш детального обстеження ділянок, де у ході огляду було виявлено всихання дерев, будуть залучені спеціалісти Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Харківлісозахист».