Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Шосткинському лісгоспі потурбувалися про своїх працівників

Новини лісгоспів 24 Березня 2020

«Зараз у світі дуже складна ситуація через захворювання на коронавірус COVID-19. Щоб не допустити поширення інфекції, ми намагаємось створити всі умови для працівників, які щодня виходять на роботу. Та попереджаємо їх дотримуватись звичайних заходів обережності, бути відповідальними й не наражати себе та інших на небезпеку», – коментує проведення превентивних заходів директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Для запобігання поширенню захворювання, всіх працівників лісгоспу ознайомили з рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я та розробили ряд заходів.

Зокрема, обмежено прийом громадян з особистих питань та надання адміністративних послуг (всі консультації проводяться у телефонному режимі).

За можливості, працівників було переведено на дистанційну форму роботи. Але, на жаль, специфіка роботи лісових господарств не дозволяє перевести всіх робітників на роботу дистанційно. Адже ліс потребує щоденного догляду. Тому адміністрація лісгоспу піклується про своїх працівників, забезпечуючи їх одноразовими медичними масками, засобами для дезінфекції рук, засобами для вимірювання температури тощо.

«Поряд з цим, постійно нагадуємо працівникам, що за наявності будь-яких симптомів, які свідчать про гострі респіраторні захворювання, просимо повідомляти лікарів та залишатися вдома», – наголошує Микола Бут.

Прес-служба ДП «Шосткинське ЛГ»