Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Шосткинському лісгоспі інвентаризують ліси

Новини лісгоспів 31 Серпня 2021

У Шосткинському лісгоспі розпочали процес інвентаризації лісу в рамках проведення Національної інвентаризації лісів України. Підприємство стало першим у північній частині області, де пройшли польові роботи.

«Фахівці ВО «Укрдержліспроект» провели роботи по збору даних на лісових інвентаризаційних ділянках. Результати цих робіт дадуть можливість встановити фактичну лісистість, запас деревини в лісах та її технічну придатність», – говорить директор Шосткинського лісгоспу Микола Бут.

Нагадаємо, Національна інвентаризація лісів України – це система регулярних вибіркових обстежень для отримання статистично обґрунтованої інформації про кількісні та якісні показники стану і динаміки лісів держави, їх ресурсного потенціалу для потреб державного управління, стратегічного планування ведення лісового господарства, державного лісового кадастру, моніторингу довкілля, міжнародної звітності про ліси.

Роботи з національної інвентаризації проводяться в чотирьох областях: Київській, Черкаській, Івано-Франківській та Сумській. Загалом планується обстежити 18 тисяч ділянок. Отримана інформація оброблятиметься з використанням статистичних методів та узагальнюватиметься у національному масштабі. Очікується, що завдяки проведенню Національної інвентаризації лісів буде отримана достовірна оцінка загальних запасів лісових насаджень.