Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі вже відновили 43 га лісу

Новини лісгоспів 11 Березня 2020

Раніше, ніж зазвичай, розпочалася весняна лісокультурна кампанія у крайній північній точці Сумщини – Середино-Будському лісгоспі.

За словами директора підприємства Олександра Плужникова, до весняної посадки лісу у лісгоспі почили готуватися ще у минулому році.

«Упродовж 2019 року було виконано низку підготовчих робіт: у розсадниках вирощено 950 100 тис. штук стандартного садивного матеріалу сіянців, заготовлено 296,7 кг насіння деревно-чагарникових порід, крім того вже заготовлено 42 кг насіння шпилькових порід. Це дозволить повністю забезпечити потреби лісгоспу необхідною кількістю садивного та посівного матеріалів для виконання завдань весни 2020 року», – говорить керівник підприємства.

«У планах лісгоспу провести роботи з лісовідновлення на землях державного лісового фонду на площі 99 га, в тому числі посадити 74 га лісових культур, посіяти 0,6 га лісових розсадників, провести роботи зі сприяння природному поновленню на площі 25 га, провести підготовку грунту на площі 24 га, а також привести до ладу та озеленити території лісництв», – продовжує Олександр Плужников.

Наразі вже встигли висадити 250 тисяч деревець – це 43 га лісу, та закласти 0,8 га плантації новорічних ялин.

Прес-служба ДП «Середино-Будське ЛГ»