Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі відбулась звітно-виборна профспілкова конференція

Новини лісгоспів 3 Лютого 2021

Аналіз виконання Колективного договору за 2020 рік, укладання Колективного договору на поточний рік та обрання голови профспілки підприємства – такі питання були внесенні до порядку денного профспілкової конференції, що днями відбулась у Середино-Будському лісгоспі.

У її роботі взяв участь голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

Про виконання у 2020 році адміністрацією умов Колективного договору доповів директор лісгоспу Олександр Плужников. Він детально поінформував делегатів конференції про виконання особистих зобов’язань та роботу очолюваного адміністративного апарату. Делегати конференції та присутні були ознайомлені з результатами роботи кожного виробничого підрозділу, де основна увага була приділена саме соціальній складовій.

«Адміністрація постійно працює у напрямку покращення якісних показників фінансово-господарської діяльності підприємства, що співвідноситься з фінансовим забезпеченням кожного окремого працівника. Це, в першу чергу, стосується заробітної плати. У звітному році були прийняті вагомі рішення щодо її збільшення», – наголосив у ході доповіді директор лісгоспу. Також він запевнив, що питання заробітної плати буде пріоритетним і у 2021 році.

«Ми приділяємо значну увагу соціальному захисту працюючих, докладаємо багато зусиль для створення належних умов праці та безпечних робочих місць. Це закупівля спецодягу, спецвзуття, засобів індивідуального захисту, надання допомоги працівникам у лікуванні, проведення різних заходів. І хоча 2020 рік частково обмежив проведення культурно-масових заходів і багато іншого, що є традиційним у життєдіяльності колективу лісгоспу, але багато чого і вдалося зробити. Це, зокрема, конкурс «На краще лісництво» та «Кращі лісові культури» методика проведення яких стала прикладом для відповідних заходів обласного рівня», – зазначив Олександр Плужников.

І кожне слово доповіді керівника підтверджене конкретними прикладами за якими щоденна, наполеглива праця. Її результат: прекрасні побутові приміщення з можливістю харчування гарячою їжею, душові кабіни, опалення всіх гаражів, цехів переробки, кімнат для сушки спецодягу та спецвзуття, спортивний комплекс.

«У лісгоспі створено всі умови для плідної праці та відпочинку робітників. Все підтримується у належному стані. Сьогодні працівники підприємства можуть пишатися тими умовами, у яких вони працюють», – відзначив у своїй доповіді голова обкому профспілки Михайло Шпакович.

На що працівники лісгоспу підтвердили, що раніше про такі умови праці можна було тільки мріяти, а зараз це стало реаліями їх життя.

Про виконання у 2020 році зобов’язань профспілки прозвітувала голова профкому лісгоспу Ірина Савіна.

Із засадами нового документу, що регламентуватиме роботу лісгоспу у 2021 році, ознайомила присутніх головний економіст підприємства Надія Скрипаль. Колективний договір на 2021 рік затвердили одноголосно. Так же одноголосно подякували Ірині Савіній за плідну п’ятирічну працю на посаді голови профспілки лісгоспу і обрали головою на наступний п’ятирічний термін.