Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі проводять з населенням роз’яснювальну роботу

Новини лісгоспів 23 Липня 2020

Лісова пожежа – страшне, стихійне явище. Боротися з ним непросто. Тут відлік іде на хвилини.

У період літньої спеки виникнення лісових пожеж особливо загрозливе для шпилькових. Нині на Сумщині найвищий рівень пожежної небезпеки склався на півночі, де хвойні насадження переважаючі.

У Середино-Будському лісгоспі хвойні займають 74 % всієї площі. То ж, щоб не допустити виникнення пожежі через людську недбалість, лісівники ведуть з населенням систематичну роз’яснювальну роботу. Відповідні рейдові заходи контролю щоденно виконують 6 мобільних бригад. Вони охоплюють весь лісовий фонд лісгоспу.

«Днями рейдовою бригадою лісгоспу разом з начальником Середино-Будського районного сектору управління ДСНС була проведена роз’яснювальна робота з мешканцями населених пунктів, що межують з лісовим фондом Голубівського лісництва. У ході рейду було проведено 20 лекційних бесід щодо поводження у лісових насадженнях під час пожежонебезпечного періоду», – коментує проведені заходи директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Адміністрація підприємства наголошує, що лише дотримання правил пожежної безпеки допоможе зберегти ліси в належному стані на довгі роки. Збережемо ліс разом!