Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі пройшли практичні навчання з ліквідації лісових пожеж

Новини лісгоспів 27 Травня 2019

Середино-Будські лісівники відпрацьовували тактику з ліквідації лісових пожеж. Навчання пройшли на базі лісопожежної станції Зноб-Новгородського лісництва у п’ятницю, 24 травня.

«До навчань залучалась добровільна пожежна дружина лісгоспу та працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області», – коментує директор Середино-Будського лісгоспу Олександр Плужников.

Спільно з підрозділом ДСНС лісівники відпрацьовували практику миттєвого реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій, пов`язаних з настанням пожежонебезпечного періоду.

«Вчасно відреагувати, дієво і правильно оцінити ситуацію та прийняти відповідне рішення з локалізації і ліквідації можливих загорянь – це мета, яку ми переслідували влаштовуючи навчання», – продовжує директор лісгоспу.

За словами фахівців, навчання пройшли на досить високому організаційному рівні.

«Навчання пройшли успішно. Всі відповідальні служби спрацювали комплексно. Та як саме набуті і відпрацьовані навички виявлять себе на практиці – покаже час, але хотілося б вже зараз мати повне розуміння і партнерство з відвідувачами лісу, які, на жаль, і є основним джерелом створення надзвичайних ситуацій», – наголошує Олександр Плужников.

Шановні відвідувачі лісу! Будьте обачними, перебуваючи в лісі, дотримуйтесь правили пожежної безпеки!

За інформацією прес-служби ДП «Середино-Будське ЛГ»