Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі Очкинське лісництво визнано кращим

Новини лісгоспів 30 Березня 2020

Результат роботи підприємства складається з успіхів окремих підрозділів. Плідна праця кожної людини, як маленький струмок, виливається в один потік.

За цифрами, які характеризують діяльність ДП “Середино-Будське лісове господарствво”, стоїть наполегливий труд керівників і спеціалістів лісової галузі, водіїв і лісорубів, верстатників та стропальників. Всі підрозділи роблять свій внесок, але хочеться виділити кращих. Мова піде про одне з лісництв нашого підприємства, а саме — Очкинське лісництво.

Вже три роки в Державному підприємстві «Середино-Будське лісове господарство» проводиться трудове суперництво серед підрозділів. Завжди дуже важко виявити переможця. Всі підрозділи різні: у когось кращі культури, деякі підняли на дуже високий рівень пожежну охорону. А з цехами деревопереробки неможливо зрівнятись по випуску продукції. І як показує досвід, усі колективи намагаються виконувати свою роботу бездоганно. Але в сумі всіх показників завжди виявляється кращий.

По підсумкам 2019 року переможцем трудового суперництва став колектив Очкинського лісництва.

Керує цим підрозділом досвідчений лісничий Кляп Ярослав Миколайович. На своїй посаді він працює 17 років. Очкинське лісництво відрізняється не тільки високою продуктивністю і культурою виробництва. Головне досягнення – успіхи у відтворенні лісу. Вони раніше і швидше за всіх справляються з посадкою лісових культур, у них доглянуті, чисті молодняки, висока приживлюваність посадкового матеріалу. На дуже високому рівні виконуються протипожежні заходи. Лісництво знаходиться у місцевості, де переважно полюбляють відпочивати влітку мешканці і гості району, що значно ускладнює роботу по збереженню лісу від пожеж.

Тільки злагоджена робота кожного робітника цього підрозділу допомогла їм досягти успіху. Особливо треба відзначити бригаду лісорубів Очкинського лісництва. На сьогоднішній день вони мають саму високу продуктивність праці. Норми виробітку у порівнянні з минулим роком виросли на 15 відсотків. Бригада відрізняється якісним виконанням роботи та дисципліною.

Окремо треба виділили тракториста Шкут Сергія Леонідовича. Крім досягнень у виробництві він займається громадською діяльністю. Вже кілька років відстоює честь лісгоспу на обласних змаганнях з лісівничого багатоборства у такій складній дисципліні, як випилювання дерев яних млинців. На його рахунку є призові місця. Доречі, всі працівники Очкинського лісництва дуже активні, коли стосується проведення різноманітних заходів: районного туристичного зльоту, конкурсу рибалок та інших. Вони завжди показують високі результати у змаганнях з лісівничого багатоборства серед підрозділів ДП «Середино-Будське лісове господарство».У цьому є заслуга лісничого Кляп Ярослава Миколайовича, бухгалтера, а також і профгрупорга лісництва Жидкова Миколи Павловича, помічника лісничого Кисель Олександра Миколайовича.

Неможливо не відзначити і роботу майстрів лісу цього підрозділу: Самсоненко Петра Івановича – людину досвідчену і серйозну, Лазуткіна Дмитра Васильовича та Костянецького Геннадія Вікторовича – активну молодь. Вже кілька років успішно працює лісником Циганок Василь Петрович.

Побажаємо Очкинському лісництву успіхів в роботі. Щоб і в цьому році цей підрозділ зміг ще раз показати найкращі результати на підприємстві.

 

Прес-служба ДП «Середино-Будське ЛГ»