Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі не дали вогню дістатися до лісу

Новини лісгоспів 29 Червня 2021

Недотримання людьми правил пожежної безпеки, ледь не спричинило лісової пожежі.

«Подія сталася ввечері, 22 червня. У ході чергування в лісопожежній станції Зноб-Новгородського лісництва, черговий помітив через камеру відеоспостереження димовий стовп неподалік лісового масиву. Дякуючи цим сучасним відеопристроям, місце займання було визначено миттєво й оперативно були відправлені у місце займання 2 трактори «Беларус» з відповідним навісним обладнанням, пожежний автомобіль ЗИЛ-131 та 21 чоловік особового складу державної лісової охорони лісгоспу», – коментує подіє головний лісничий лісгоспу Іван Степаненко.

Прибувши на місце події, лісівники визначили, що відстань від місця займання до лісового масиву – до 80 метрів. Підпал стався на лузі, де люди заготовляли сіно, але вогонь у напрямку лісу поширювався досить швидко.

«Керував гасінням пожежі лісничий Зноб-Новгородського лісництва Олег Маруха. І, дякуючи професіоналізму та злагодженим діям всіх учасників події, пожежа була швидко локалізована а за півтори години повністю ліквідована», – продовжує головний лісничий.

Адміністрація Середино-Будського лісгоспу просить всіх жителів місцевості дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в лісах та прилеглих територіях задля збереження лісових насаджень від пожеж. Збережемо ліс разом!