Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Середино-Будському лісгоспі дбають про мисливських тварин

Новини лісгоспів 12 Березня 2018

Комісія, яка проводила в Середино-Будському лісгоспі щорічний зимовий облік мисливських тварин, відзначила якісну роботу підприємства по догляду за лісовою фауною. До складу комісії ввійшли провідні представники екологічних та природоохоронних служб

області на чолі з директором Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації Ігорем Кривозубом.


«Облік проводився у двох єгерських обходах з різним рівнем бонітету мисливських угідь, за наявності снігового покриву 18-25 см та при температурі повітря -80 С. За основу взяли метод підрахунку тварин по слідах в місцях підгодівлі», – коментує хід проведення облікових робіт директор підприємства Олександр Плужников.


Мобільність та достатня кількість учасників заходу дала можливість охопити обліком значну площу мисливських угідь. А достатній рівень снігового покриву дозволив достовірно виявити кількість підходів тварин до місць підгодівлі та визначити їх вид. Всього обстежили 4 підгодівельні майданчики та одне кормове поле, типове для даного господарства.


Результати проведеного обліку показали достатню щільність тварин в природних умовах для проведення полювання.


Всього ж у мисливських угіддях Середино-Будського лісгоспу нарахували 115 голів козулі, 190 голів зайця, 51 – куниць, 72 – білок та 25 голів лисиці.


За інформацією прес-служби ДП «Середино-Будське ЛГ»