Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Середино-Буді потурбувались про птахів

Новини лісгоспів 10 Грудня 2020

У Середино-Будському лісгоспі потурбувались про зимову підгодівлю птахів. Разом з місцевими школярами лісівники розвісили годівнички в дитячих садочках, школах, місцевому сквері, на території лісгоспу та території кожного з лісництв підприємства. До заходів акції активно долучились і представники влади та допомогли розмістити годівнички для пташок у місцевому сквері.

«Метою акції є не тільки допомога пернатим у зимовий період року, а й в такий спосіб привити любов підростаючого покоління до природи», – говорить директор лісгоспу Олександр Плужников.

Для більшої зацікавленості дітей, частину годівничок доручили їм змайструвати самостійно. Виготовленням пташиних їдалень діти займались на уроках трудового навчання, а лісгосп, у свою чергу, забезпечив усіма необхідними матеріалами. Більше того, під час творчого процесу учням розповідали про основні правила якісної підгодівлі пернатих з годівнички.

Тепер діти і дорослі, які відвідують сквер міста, зможуть спостерігати за птахами та пригощати їх смаколиками. Та і в інших місцях, де розташували годівнички, лісівники та жителі місцевих громад спільними зусиллями доглядатимуть за ними і турбуватимуться, аби там завжди був корм для птахів. Адже, вибирали для встановлення годівниць найбільш людні локації.

Нехай буде смачно птахам взимку!