Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Ромнах додалося «Совенят»

Новини лісгоспів 8 Жовтня 2019

Учнівське лісництво «Совенятко» Роменської ЗЛШ І-ІІІ ступенів, що діє на базі Роменського лісгоспу Сумського ОУЛМГ, поповнилось новими вихованцями. До лав лісництва вступили семикласники.

 

«Це багаторічна традиція школи, започаткована у 2010 році. У 2010 році у вересні, коли у дітей розпочинається новий навчальний рік, а лісівники відзначають своє професійне свято, і була підписана угода між Державним підприємством «Роменський лісгосп» та одинадцятою школою міста Ромни про створення на базі навчального закладу та лісгоспу учнівського лісництва «Совенятко». Цю подію ми вважаємо Днем народження учнівського лісництва і кожного року його відзначаємо. Головною ж подією святкового дня є посвята та прийом учнів сьомих класів до лав учнівського лісництва», – говорить керівник учнівського лісництва, директор школи Вікторія Зеленська.

 

В урочистій обстановці провідний інженер Роменського лісгоспу Віталій Гома та керівники гуртків «Юні лісівники» та «Юні лісівники-дедрологи» пов’язали семикласникам жовто-зелені галстуки, а випускники учнівського лісництва, неодноразові переможці Всеукраїнських зльотів учнівських лісництв та екоколективів Крістина Куць та Ярослав Перезва передали юним лісівникам символ учнівського лісництва – Сову.

 

По закінченню урочистостей семикласники взяли активну участь в еко-квесті.

 

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби Роменської ЗОШ І-ІІІ ступенів