Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Роменському лісгоспі відкрили «Лісову школу»

Новини лісгоспів 30 Травня 2019

Лісова школа, Школа у природі, Лісовий клас під відкритим небом, – так називають роменські лісівники влаштований у центральній садибі підприємства шкільний клас під відкритим небом.

«Кожного року на початку літа на екскурсію до дендропарку центральної садиби лісгоспу приходять учні міських шкіл та районних навчальних закладів. Цьогоріч ми вирішили внести у цю просвітницьку діяльність додаткову родзинку та облаштувати у дендропарку шкільний клас просто неба. Клас оснащений яскравими інформаційними матеріалами, дерев’яними партами та стільцями. Тут можна перепочити від спеки і за імпровізованим шкільним інвентарем поділитись враженнями від побаченого та почутого під час екскурсії», – говорить директор Роменського лісгоспу Олег Салов.

Днями відбулось відкриття лісового класу та його презентація. На цю цікаву подію до лісгоспу разом з учителями завітали учні початкових класів загальноосвітніх шкіл №1 та №2 міста Ромни.

У ході відкриття був проведений перший урок, під час якого лісівники розповіли дітям про породи дерев, їх значення у природі та в повсякденному побуті; про лісових мешканців, а також про особливості ведення лісового господарства.

Роменьский шкільний клас діятиме впродовж всього літнього періоду. То ж, кому цікаво – долучайтесь!

За інформацією прес-служби ДП «Роменське ЛГ»