Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Роменському лісгоспі у ветеранів лісової галузі підсилюють імунітет проти коронавірусу турботою

Загальні новини 30 Березня 2020

Поряд із проведеним комплексом протиепідемічних заходів адміністрація та профспілка Роменського лісгоспу потурбувалась і про ветеранів лісової галузі.

«За висновками МОЗ у основній групі ризику знаходяться люди пенсійного віку. Тому ми запровадили на підприємстві акцію турботи про них «Залишайтеся вдома – ми про вас подбаємо». Особливу увагу спершу вирішили приділити віддаленим селам. І хоча по телебаченню весь час інформують про необхідність літнім людям залишатися вдома під час карантину, ми все ж будемо про це говорити знову і знову, відвідуючи своїх пенсіонерів: залишайтеся вдома, ми доставимо все необхідне», – говорить директор Роменського лісгоспу Олег Салов.

Для пенсіонерів закупили гречку, рис, макаронні вироби, олію, хліб, чай, словом, соціально необхіді продукти. Не забули, звичайно, і про смаколики.

Спакувавши такі продуктові набори, відрядили головного лісничого лісгоспу Сергія Івашкіна у віддалене село Глинськ, де проживає колишній тракторист Глинського лісництва Анатолій Рябушко.

Несподіваний приємний сюрприз відчутно порадував Анатолія Івановича. А, як відомо, позитивні емоції укріплюють імунітет. У лісгоспі закликають і інших «вдарити» про коронавірусу людяністю і турботою та творити добро для тих, хто потребує його в першу чергу.

За інформацією прес-служби ДП «Роменське ЛГ»