Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Роменському лісгоспі приступили до садіння лісу

Новини лісгоспів 22 Березня 2021

Тільки зійшов сніг і весняне сонечко почало дарувати землі перше тепло, як у Роменському лісгоспі закипіла робота.

«Цієї весни в лісгоспі заплановано створити нові насадження на площі 58 га, 13,1 га – сосна звичайна, решта – дуб звичайний. Для формування більш стійких до кліматичних змін клімату насаджень у насадження сосни звичайної вводимо сосну кримську і дуб червоний, а в насадження дуба звичайного – черешню», – коментує плани на цьогорічну весну головний лісничий лісгоспу Сергій Івашкін.

«У майбутньому саджанцям сосни кримської будемо проводити формування крони для подальшої реалізації цих деревець, як новорічних ялинок», – говорить головний лісничий.

У лісгоспі планують відтворити ліси на усіх зрубах минулого року, крім того на площах посадок минулих років проведуть заходи з доповнення лісових культур. Весь садивний матеріал виростили у необхідній кількості у власних розсадниках.

Про підготовку грунту для посадки теж подбали заздалегідь, ще восени, що дало змогу з настанням сприятливих погодних умов оперативно включитись у роботу.

Першими розпочали весняну лісокультурну кампанію у Липоводолинському лісництві підприємства. Наразі вже висадили понад 6 тис. саджанців сосни звичайної на площі 1 га.