Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Роменському лісгоспі посадку лісу завершили

Новини лісгоспів 3 Квітня 2020

Роменські лісівники вважають, що найкращий рецепт для того, щоб відволіктися від сумних думок та негативу – це зануритися в роботу. А якщо ця робота ще й приносить неймовірне задоволення та користь для суспільства – це взагалі панацея від всіх негативів і навіть хвороб!

Весна, сонечко, свіже повітря, а також необхідність дотримуватись пересторог: зберігати дистанцію між працівниками – такою була у Роменському лісгоспі цьогорічна весняна лісокультурнв кампанія.  І хоч не будо звичних вже помічників – школярів та місцевого населення, лісівники успішно справились із поставленою задачею. Бо працювали з турботою про майбутнє людей і країни, озброївшись гаслом та закликом до людей піклуватись про своє здоров’я: МИ ЗБЕРЕЖЕМО ПРИРОДУ – ТИ ЗБЕРЕЖИ СЕБЕ!

«Провели відновлення лісів на зрубах минулого року. Розпочали відновлення на зрубах поточного року. Всього відновили  44,3 га, де висадили понад 180 тисяч саджанців. Доповнення лісових культур минулих років провели на площі понад 18 га», – коментує результати лісокультурної кампанії директор Роменського лісгоспу Олег Салов.

Враховуючи зміни кліматичних умов, у лісгоспі вирішили вводити посухостійкі породи в лісові насадження.

«Було висаджено по 1 000 саджанців черешні  та модрини європейської в кварталі 118 Липоводолинського лісництва, що неподалік села Великі Будки Недригайлівського району», – продовжує директор підприємства.