Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Роменському лісгоспі час дитячих екскурсій набуває розмаху

Новини лісгоспів 24 Червня 2019

Час екскурсій у ДП «Роменський лісгосп» триває і набуває розмаху. Недригайлівське та Томашівське лісництва радо приймають відвідувачів, маючи багато цікавого розказати і показати. А дітлахи ідуть на такі екскурсії з великим задоволенням та інтересом, бо де ж іще побачиш подібне?

Недригайлівське лісництво, яке знаходиться на окраїні смт. Недригайлів, вражає, починаючи з прогулянки величним хвойним лісом, де можна відпочити душею, подихати по-справжньому чистим і корисним повітрям, послухати спів пташок і можливо зустрітися з його мешканцями. Далі школярі мають змогу порозважатися у рекреаційній зоні відпочинку «Лісовичок», де все виготовлено з природнього матеріалу – дерева.

Як же цікаво відвідати неймовірних розмірів гараж зі справжньою технікою, яка щоденно працює в лісі. Уявити себе водієм такої спец машини, дізнатися детальну інформацію про особливості її конструкції та будови і послухати захоплюючи історії працівників про роботу таких серйозних агрегатів у лісі.

А родзинкою Недригайлівської екскурсії і останнім її пунктом є цех переробки деревини, де кожен маленький відвідувач нібито стає безпосереднім учасником всього процесу. Шумні, громіздкі станки та вправні робочі, які здається з такою легкістю справляються з лісоматеріалами, не аби як вражають школярів. Тут власними очима можна побачити як звичайний круглий ліс, завдячуючи зовсім не простій праці, перетворюється на заготовки, з яких згодом зроблять гарні та якісні меблі чи то паркетні дошки.

Екскурсія Томашівського лісництва має дещо інший характер, але дарує не менше позитивних вражень. Звичайно це природа, ліс та свіже повітря, а ще базовий розсадник різних декоративних та лісових порід. Цікаво послухати про особливості вирощування та догляду за кожним саджанцем, помилуватися такою несказанною красою, проникнутися роботою працівників лісового господарства, збагнути важкість і важливість їхньої справи. І звичайно ж зрозуміти, що для того, щоб виростити могутній ліс, в якому буде так гарно проводити вільний час і відпочивати, потрібно багато років і чимало зусиль.

Щасливі і задоволені повертаються юні відвідувачі додому, тепер вже добре знаючи більшість основних аспектів професії працівника лісового господарства. І хто знає, можливо, саме ці діти у майбутньому приєднаються до великої справи створення лісів.

Прес-служба ДП “Роменське ЛГ”