Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У наступному році підприємства Сумського ОУЛМГ продовжать практику виїзних засідань колегії управління

Загальні новини 30 Листопада 2019

«Практика проведення виїзних засідань заслуговує на високу оцінку і має право на життя у майбутньому. Це завжди є стимулом для підприємства, на базі якого планується засідання. І гарним мотиватором до дії директорам, які побачили у своїх колег щось нове і прогресивне», – зазначив на черговому засіданні колегії, яке відбулось у четвер, 28 листопада, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець.

У ході засідання було проаналізовано виконання плану роботи колегії управління у поточному році та спланували її роботу на наступний рік. З доповіддю про це виступив заступник начальника управління Євген Фролов. Він зазначив, що план роботи колегії управління на 2019 рік виконаний в повному обсязі. Всі питання, що вносились до повістки денної, були розглянуті.

Детально зупинились на аналізі виїзних засідань, які у цьому році пройшли на базі Конотопського, Краснопільського та Середино-Будського лісгоспів. У наступному 2020 році виїзні засідання спланували у Роменському, Сумському, Свеському та Лебединському підприємствах.

Виїзна колегія на базі ДП «Конотопське ЛГ», травень 2019 року.

 

Виїзна колегія на базі ДП «Краснопільське ЛГ», серпень 2019 року.

 

Виїзна колегія на базі ДП «Середино-Будське ЛГ», жовтень 2019 року.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ