Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У мисливських угіддях Роменського лісгоспу перевірили мисливців під час полювання

Новини лісгоспів 15 Грудня 2021

Вихідними днями лісова охорона Роменського лісгоспу провела разом з поліцейськими спільний рейд щодо дотримання правил полювання мисливцями та недопущення вчинення фактів браконьєрства. 

«У ході рейду у мисливців перевірялись документи на право полювання. Також проводилась роз’яснювальна робота щодо дотримання правил полювання і поводження зі зброєю. Мисливцям нагадали про наслідки і відповідальність, яка буває у разі порушення встановлених правил», – коментує директор Роменського лісгоспу Валентин Жерьобкін. 

У результаті даних заходів поблизу одного з сіл виявили 32-річного жителя району, який перебував на полюванні з відповідними документами, але дозвіл на зброю не був перереєстрований, чим були порушені вимоги чинного законодавства. 

«Відносно порушника був складений адміністративний протокол за порушення ст. 192 “Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік” Кодексу України про адміністративні правопорушення», – продовжує директор.

Шановні мисливці! Дотримуйтесь вимог чинного законодавства та правил особистої безпеки під час полювання! Не наражайте себе на неприємності!