Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У мисливському господарстві «Суми» поповнення

Загальні новини 1 Червня 2017

У мисливському господарстві «Суми» Сумського ОУЛМГ поповнення. Нещодавно тут придбали інкубатор, який вже порадував господарів чотирма сотнями фазанят. По завершенню будівництва фазанарію, вони стануть його першими мешканцями.

Нагадаємо, що Програмою охорони навколишнього середовища у Сумській області на 2016-2018 роки передбачені кошти на розвиток вольєрного господарства. Мисливське господарство «Суми» вже освоює 276 тис. грн., виділених на організацію вольєрного господарства по розширенню видового складу мисливської пернатої дичини – фазана звичайного. Наразі тривають роботи по будівництву фазанарію.

«Мисливське господарство «Суми» займається вирощуванням фазанів вже кілька років. Будівництвом вольєра покращуємо умови їх проживання і розведення. З розведенням же фазанів господарство планує залучити додаткові кошти для власного розвитку, так як на базі фазанарію планується організація полювання на фазана під вистріл», – коментує використання коштів заступник начальника Сумського ОУЛМГ Віталій Баранов.

Прес-служба Сумського ОУЛМГ