Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Лебединському лісгоспі провели виїзну технічну нараду

Новини лісгоспів 22 Листопада 2021

Днями у Лебединському лісгоспі (директор Віталій Баранов) відбулась виїзна технічна нарада. ЇЇ організувало керівництво лісгоспу для провідних фахівців підприємства на базі Межиріцького лісництва. 

Учасники технаради побували на збудованій підприємством дорозі лісогосподарського призначення, відвідали новозбудовану рекреаційну ділянку, оглянули лісові культури сосни звичайної і дуба звичайного різних років створення, а також побували на ділянці лісових культур, створених цієї осені на новоприйнятих землях в рамках акції «Створюємо ліси разом». 

У ході огляду лісових культур обговорили питання щодо необхідності підняття крон дерев під час проведення рубок догляду. Особливу увагу приділили питанням виконання планових зобов’язань по програмі Президента України «Зелена країна» та вирощення високопродуктивних лісових насаджень.

Підбиття підсумків виїзного заходу провели у конторі лісництва.

“Вирощування високопродуктивних стійких насаджень є одним із основних векторів роботи нашого підприємства. Ми повинні про це постійно пам’ятати, починаючи із заготівлі лісового насіння”, – наголосив у завершенні  директор лісгоспу Віталій Баранов.