Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Лебединському лісгоспі завершили висівати лісове насіння

Новини лісгоспів 29 Квітня 2020

Щоб забезпечити якісну підготовку до весняної посадки лісу, подбати про це треба щонайменше за рік раніше. Адже треба встигнути виростити необхідну кількість посадкового матеріалу. Для створення продуктивного лісу, посадковий матеріал має бути якісний, адаптований до кліматичних умов. То ж по завершенні робіт з відновлення лісу у лісівників розпочинається другий, ще важливіший етап, висівання лісових розсадників.

Лебединські лісівники порахували, що щорічно вони в середньому висаджують до мільйона штук сіянців головних лісо утворюючих порід. Вирощують їх у у базовому лісовому розсаднику Бишкінського лісництва,

який по праву вважається колискою лебединських лісів.

«Восени 2019 року були створені посіви дуба звичайного, дуба північного, горіха грецького та клену гостролистого на площі 0,33 га. Цієї весни ми висіяли понад 1 тонну лісового насіння на площі 0,48 га, із них 0,17 га – дуб звичайний та 0,31 га – сосна звичайна », – коментує посівні роботи у розсаднику директор Лебединського лісгоспу Віталій Баранов.

У розсаднику всі посіви обладнані системою крапельного зрошення. То ж посуха лебединським посівам не страшна. Запевняють, що на наступний рік будуть з «лісовою розсадою».