Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Лебединському лісгоспі провели профілактичний рейд

Новини лісгоспів 9 Вересня 2020

У період надзвичайної пожежної небезпеки особливої загрози набуває ситуація у лісових масивах. Адже найменша необачність у поводженні з вогнем може призвести до непоправної біди. У спеку та посуху лісові пожежі можуть виникати від найменшої іскри, розбитої або кинутої пляшки, недопалку, необережного поводження з вогнем відпочивальників, спалювання сміття чи випалювання сухої трави.

На жаль, випадки виникнення лісових пожеж з-за людської недбалості є непоодинокими і на Лебединщині. З початку року у лісах, підпорядкованих Лебединському лісгоспу, сталося 2 випадки загорянь, ними пошкоджено 0,33 га лісу, у тому числі 0,1 га – верховою пожежею.

З метою профілактики та недопущення пожеж у природних екосистемах, лісова охорона Лебединського лісгоспу провела у лісових масивах підприємства профілактичний рейд спільно з співробітниками Лебединського районного сектору Управління ДСНС України в Сумській області.

«Під час рейду було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням про найпоширеніші причини виникнення пожеж. Роз’яснено правила пожежної безпеки, проведено інструктаж з користування первинними засобами пожежогасіння та розказано про дії у випадку виникнення лісової пожежі», – коментує проведену роботу директор Лебединського лісгоспу Віталій Баранов.

Також у ході рейду відповідальні працівники оглянули наявність і якість мінералізованих смуг, аншлагів та шлагбаумів.

Громадянам, які на момент проведення рейду знаходились на віпочинку у лісі, на закріплення отриманої у ході інструктажу інформації роздали тематичні пам’ятки.

Шановні громадяни! Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки, як для навколишнього середовища, так і для людей!

Будьте пильними! У разі ж виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

Збережемо ліс разом!