Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Лебединському лісгоспі проаналізували лісокультурний сезон 2016 року

Новини лісгоспів 27 Жовтня 2016

Вдало завершив лісокультурний сезон 2016 року Лебединський лісгосп Сумського ОУЛМГ, перевиконавши взяті планові зобов’язання за всіма видами лісокультурної діяльності.


{gallery}materials/2016/10/271{/gallery}

Відтак, впродовж року лебединці відновили 125 га та доповнили 139 га лісу, що є одним з кращих показників в області.

Для посадки лісу підпиємство використовує якісний посадковий матеріал основних лісоутворюючих порід, вирощений у власних розсадниках. Напрацьований у лісгоспі і досвід вирощування супутніх порід, зокрема, тополі.

«Особливо хотілося б відмітити роботу базового розсадника Бишкінського лісництва. Завдяки злагодженій роботі колективу вдалося повністю забезпечити потреби лісгоспу в садивному матеріалі», – говорить директор лісгоспу Іван Гурін.

Базовий лісовий розсадник Бишкінського лісництва – це гордість Лебединського лісгоспу. Він займає площу 3,33 га і складається з посівного, шкільного та тепличного відділень. Розсадник збудований за новітніми технологіями, він оснащений системою крапельного зрошення. В цьому році лебединці модернізували теплицю туманною системою крапельного зрошення, яка дозволяє створювати мікроклімат, необхідний для вирощування покращеного посадкового матеріалу.

«Окрім головних лісо утворюючих порід у розсаднику лісництва вирощуються і декоративні види рослин. Осіння інвентаризація нарахувала близько 3,5 тис. шт. саджанців самшиту, ялівців, різновидів туї, катальпи, спіреї та ін. Вони користуються широким попитом у населення для ландшафтного дизайну та дають лісгоспу додаткові прибутки», – продовжує керівник підприємства.

Для якісного і вчасного проведення лісокультурної кампанії наступного року лебединські лісівники подбали вже зараз. За даними осінньої інвентаризації лісгосп отримав понад 650 тис. шт.. сіянців головних лісоутворюючих порід, що, за підрахунками фахівців, повною мірою забезпечить потреби підприємства у посадковому матеріалі.

За матеріалами прес-служби ДП «Лебединське ЛГ»