Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Лебединському лісгоспі підбили підсумки лісокультурного сезону

Загальні новини 25 Жовтня 2018

Лебединський лісгосп Сумського ОУЛМГ лісокультурний сезон 2018 року закінчив вдало. Про це говорять виконання планових показників та отримання планової приживлюваності трирічних лісових культур.

 

«За даними осінньої інвентаризації нам вдалося отримати понад 800 тис. шт. сіянців головних лісоутворюючих порід, таких як сосна звичайна, дуб звичайний та інші», – коментує лісокультурну кампанію головний лісничий Лебединського лісгоспу Анатолій Москаленко.

 

З кожним роком лісгосп все більше розвивається у напрямку вирощування декоративного посадкового матеріалу. Збільшується його асортимент та кількість вирощених у розсаднику декоративних рослин.

 

«Ми отримали близько чотирьох тисяч понад п’ятнадцяти видів саджанців декоративних рослин таких, як самшит, ялівець, туя, катальпа, спірея, ялина, вейгелла, верба, барбарис, горіх та інші», – продовжує лісничий.

 

Вирощуються сіянці для майбутнього лебединського лісу у базовому розсаднику Бишкінського лісництва лісгоспу. Дякуючи злагодженій роботі колективу, підприємство повністю забезпечене якісним садивним матеріалом на весняну лісокультурну кампанію наступного року, а місцеве населення, за бажанням, – чудовими декоративними саджанцями для озеленення власних садиб чи ландшафтного дизайну парків і скверів.

 

 

 

 

 

 

За інформацією прес-служби ДП «Лебединське ЛГ»