Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Кролевці долучились до доброї справи зимової підгодівлі птахів

Новини лісгоспів 10 Грудня 2020

У четвер, 10 грудня, у Кролевці долучились до доброї справи зимової підгодівлі птахів. Лісівники разом з малечею, учнівською молоддю та представниками влади розмістили на територіях Кролевецького дошкільного навчального закладу № 5 та Грузчанської школи виготовлені працівниками лісгоспу годівнички для птахів.

Радісна малеча із задоволенням допомагала лісівникам: розвішували годівнички, насипали в них зернятка і з нетерпінням чекали, коли ж до нової пташиної «хатинки» завітає перша синичка. Разом зі своїми наставниками дітлахи пообіцяли, що дбатимуть про пташок щодня.

Так як акція триватиме до кінця грудня, кролевецькі лісівники закликають всіх мешканців Кролевеччини розвісити вдома на подвір’ях годівнички, щоб допомагати птахам вижити в холодну пору року. Адже прививати дітлахам шанобливе ставлення до природи необхідно з дитинства.

Продуктів, які найкраще підходять для підгодівлі зимуючих птахів, досить багато. Лісівники радять використовувати для корму пшеничну та кукурудзяну крупи, несмажене та несолоне насіння соняшника, просо, пшеницю, перловку, квасолю, сочевицю, вівсянку, льон, горох, несмажений грецький горіх. Чимало птахів прилетять поласувати несолоним салом. А от годувати птахів смаженим насінням, солоними та копченими продуктами не радять. Вони дуже шкідливі для птахів і можуть привести до їх загибелі.

Давайте разом підтримаємо наших пернатих друзів, а навесні вони віддячать нам за цю добру справу веселим співом і врятують наші ліси, парки і сквери, сади іполя від шкідників.