Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Кролевці до посадки лісу долучилися посадовці

Новини лісгоспів 25 Квітня 2018

Кролевецькі посадовці замінили офісні робочі місця на мечі Колесова, рукавички та сіянці лісових дерев. Представники Кролевецьких державних установ: районної ради, районної державної адміністрації, працівники місцевого суду, територіального центру соціального обслуговування, районної газети «Кролевецький вісник» та службовці структурних підрозділів райдержадміністрації: служби у справах дітей і відділу освіти виїхали дружною командою у Хрещатинське лісництво Кролевецького лісомисливського господарства, щоб долучитися до важливої справи посадки лісових насаджень.

Отримавши на робочому місці інструктаж фахівців щодо роботи з лісовим реманентом, взялися до благородної справи. Працювали, як справжні лісівники, злагоджено і завзято. За кілька годин на площі 1,5 га з’явилося 11 тисяч молодих сосонок.Кожен учасник заходу доклав частинку своєї праці у створення майбутнього лісу.

За словами головного лісничого Кролевецького лісомисливського господарства Миколи Дмуха, всього за весняний період підприємство планує провести лісовідновлення на землях Держлісфонду на площі 105 га, доповнення лісових культур – на площі 125 га та створити 5 га захисних насаджень.

«Плануємо висадити понад мільйон сіянців, вирощених у розсадниках господарства. Це такі культури як сосна, дуб та береза», – говорить головний лісничий.

За інформацією прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»