Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Кролевецькому ЛМГ створені всі необхідні умови, щоб максимально убезпечити працівників від зараження коронавірусом

Новини лісгоспів 31 Березня 2020

Головний скарб людини – це здоров’я, а головний скарб підприємства – це його працівники, – переконаний директор Кролевецького лісомисливського господарства Олександр Посошенко. У зв`язку із епідемічною ситуацією в Україні, на підприємстві створені всі необхідні умови, щоб максимально убезпечити працівників і запобігти занесенню та поширенню небезпечної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Наразі на Сумщині випадки зараження небезпечною інфекцією зафіксовані у п’яти адміністративних районах та місті Суми. Поміж інших – село Грузьке, де знаходиться провідна промислова ланка Кролевецького підприємства – Грузчанський цех переробки деревини.

«З працівниками всіх структурних підрозділів підприємства проведена необхідна інформаційно-роз’яснювальна робота, затверджено оперативний план протиепідемічних заходів. Постійно в адміністративних будівлях та виробничих приміщеннях проводиться дезінфекція та регулярне провітрювання службових приміщень. Придбані дезінфікуючі засоби, медичні маски, проводиться щоденний температурний скринінг персоналу», – говорить Олександр Посошенко.