Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Кролевецькому лісомисливському господарстві вчилися протистояти лісовим пожежам

Новини лісгоспів 10 Травня 2017

«Головна мета навчаньвизначити ступінь готовності працівників лісової охорони підприємства щодо виконання покладених на них завдань при виникненні надзвичайних ситуацій та подій, пов’язаних з пожежами в лісах», – прокоментував директор підприємства Олександр Посошенко.

Днями, спільно з представником ДПРЧ-22 УДСНС України в Сумській області лісова охорона ДП “Кролевецьке ЛМГ” відпрацьовувала взаємодію при ліквідації вогню біля лісового масиву.

«За легендою навчань, загорання виявив майстер лісу під час об’їзду території в обході №1, кварталу 76 Грузчанського лісництва. Працівники лісової охорони оперативно прибули на місце загорання на двох пожежних автомобілях, почали гасити пожежу під лісом за допомогою пожежних автомобілів і ранцевих вогнегасників», – повідомив Олександр Володимирович.

Під час навчань лісові охоронці продемонстрували різні методи боротьби з лісовими пожежами. Була перевірена боєздатність спеціалізованої техніки лісівників, готовність добровільної пожежної дружини та лісової охорони до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж.

Фахівці запевняють, що з усіма поставленими завданнями учасники навчань впоралися на «відмінно» і, завдячуючи чіткій та злагодженій роботі всіх підрозділів, загорання було швидко локалізовано та ліквідовано .

Як спрацює відпрацьована практика при виникненні надзвичайної ситуації, покаже час. Та, щоб таких ситуацій зовсім не виникало, адміністрація ДП «Кролевецьке ЛМГ» звертається до громадськості:

Шановні відвідувачі лісу! Пам’ятайте, що саме людська безвідповідальність часто призводить до винищення сотень гектарів лісу! Бо пожежі найчастіше трапляються у весняно-літній та осінній періоди, адже це час підпалу сухої трави і пікніків. Будьте пильними, неухильно дотримуйтесь правил пожежної безпеки в лісі, бережіть своє життя та життя навколишнього середовища, адже охорона лісу від пожеж – моральний обов’язок кожного! Переконливо просимо Вас у разі виявлення пожежі телефонувати
9-72-89 або 101.

За матеріалами прес-служби ДП «Кролевецьке ЛМГ»