Сайт в режимі тестування та наповнення. Стара версія доступна за посиланням: old.sumylis.gov.ua

Сумське обласне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0542) 77 05 32

sekretar@sumylis.gov.ua

У Кролевецькому лісомисливському господарстві провели моніторинг червонокнижних видів тварин, птахів, комах та рослин

Новини лісгоспів 15 Липня 2021

У лісових масивах Кролевецького лісомисливського господарства на площі 21314 га провели моніторинг видів тварин, птахів, комах та рослин, занесених до Червоної книги України.

«Згідно висновку оцінки впливу на довкілля (ОВД), що проводиться раз у 10 років, необхідно щорічно надавати до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів квартально-видільний перелік ідентифікованих місць зростання та перебування видів тварин, комах, птахів та рослин, занесених до Червоної книги України», – коментує мету заходу директор підприємства Олександр Посошенко.

Моніторинг здійснювало державне підприємство «Біологічні ресурси України». Фахівці провели моніторинг за деревоживучими комахами, а також моніторинг видів тварин та рослин, занесених до Червоної книги України, в місцях проведення планової господарської діяльності, та дослідження щодо впливу на види та оселища об’єктів Смарагдової мережі.

Довідково: Смарагдова мережа (Emerald Network) – мережа природоохоронних територій, створена задля збереження видів та оселищ, які потребують охорони на загальноєвропейському рівні.