Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Краснопільському лісгоспі відбувся «День відкритих дверей»

Новини лісгоспів 17 Грудня 2019

У Краснопільському лісгоспі відбувся «День відкритих дверей» із дітьми шкільного віку Він пройшов днями у рамках Всеукраїнського тижня правових знань та проведення в районі акції «Збережи ялинку».

«Мета таких природоохоронних дій – виховання правової культури у шкільної молоді та поширення знань про лісове законодавство. Один з таких заходів відбувся у Великобобрицькій школі», – говорить директор Краснопілського лісгоспу Віктор Мороз.

Школярів ознайомили з правилами заготівлі новорічних дерев, детально зупинилися на методах протидії незаконним порубам. Так, діти дізналися, що по номеру на бірці, закріпленій на новорічній ялинці, легко можна дізнатися де саме було зрубано деревце.

Лісівники детально розповіли дітям про тонкощі вирощування хвойних рослин, зупинилися на історії появи свята з участю вічнозелених дерев.

«Головною метою подібних акцій являється поширення знань про різноманітність роботи лісового господарства, бо діти, що зараз сидять за партою, невдовзі можуть стати тими, хто буде надалі берегти велич і неповторність навколишнього світу», – продовжує директор лісгоспу.

Прес-служба ДП « Краснопільське лісове господарство»