Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Краснопільському лісгоспі учасники акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» висаджували ялинки

Загальні новини 10 Квітня 2019

На Краснопільщині цьогорічна акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» пройшла на базі Великобобрицького лісництва.

Щоб долучитись до благородної справи посадки лісу, свої робочі кабінети змінили на лісосіку керівники Краснопільського району й Краснопільської та Верхньосироватської ОТГ. З задоволенням долучились до трудової акції і школярі Велико-Бобрицької школи та просто небайдужі громадяни.

Майстер-клас по роботі з лісовим реманентом провів для учасників акції лісничий Велико-Бобрицього лісництва Ігор Козловський. Початок доброї справи благословив отець Роман – настоятель Свято-Нікольської каплички, що знаходиться в лісовому масиві лісництва – урочищі «Образ». І закипіла робота. За участі і під чуйним керівництвом лісівників – професіоналів команда лісівників-любителів працювала над створенням ялинкових насаджень у розсаднику лісництва.

«Загалом було висаджено 1000 ялинок дворічного віку, яка вирощуватиметься у розсаднику для використання у ландшафтному дизайні», – говорить директор Краснопільського лісгоспу Віктор Мороз.

По завершенні, керівники району та місцевого самоврядування поділились своїми враженнями про зроблену роботу. Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук відмітив, що лісівники і присутні учасники Акції роблять важливу і корисну справу по створенню нових лісових насаджень для майбутніх поколінь.

«Чудова акція, яка несе у собі і практичний, і виховний зміст. Адже людина, яка посадила в своєму житті хоча б одне дерево, не буде нищити природу. Ліс – наше спільне багатство, яким користуємось ми всі: у ліс їдемо на відпочинок, бо це життєдайне джерело кисню, збираємо гриби, ласуємо ягодами. Від реалізації стиглого лісу маємо надходження до бюджетів. З продукту переробки лісу маємо масу товарів тощо. То ж і створювати, і доглядати його ми повинні разом», – підсумував Юрій Яремчук.

“З кожним роком проведення акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» у Краснопільському районі стає дедалі масштабнішим, – зазначив голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко. – Всі учасники свята зарядилися позитивним настроєм, внесли свій внесок у примноження лісових багатств нашого краю та збереження нашої природи. Частина дерев вже висаджена, а робота триває постійно. Приємно, що до неї залучені не лише лісівники, але й громадські активісти, школярі, місцеві жителі. Участь у подібних акціях гарантує привернення уваги громадськості до вирішення екологічних проблем, – прокоментував свою участь у трудовому десанті голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко.

Працівники лісгоспу висловили вдячність всім, хто долучився до цієї благородної справи. Особливі ж слова подяки разом із солодощами, які приготували своїм помічникам працівники лісгоспу, дістались школярам. За словами професіоналів, працювали вони з вогником і великою зацікавленістю на посадці ялини. Натомість, діти запевнили, що отримали від роботи масу позитивних емоцій.

Не будьте байдужими! – звертаються до громадськості Краснопільські лісівники. – Посадіть своє дерево! Нехай воно росте і квітне на згадку вам і на радість людям! І пам’ятайте: підтримавши таку Акцію, ви не лише прикрасите власну оселю, а й збагатите планету чистим свіжим повітрям, покращите екологічну ситуацію краю, збережете здоров’я собі і майбутнім поколінням.

За інформацією прес-служби ДП «Краснопільське ЛГ»