Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Краснопільському лісгоспі ростиме «Дородькова сосна»

Новини лісгоспів 16 Квітня 2019

«Дородькова сосна» – так назвали ділянку лісу у Велико-Бобрицькому лісництві Краснопільського лісгоспу в пам’ять про вчителя, колегу, професіонала, майстра лісу Велико-Бобрицького лісництва Михайла Андрійовича Дородька. У липні минулого року його земний шлях закінчися, але добра пам’ять про нього та його добрі справи продовжують жити.

Понад півстоліття – 57 років! віддав він лісівничій справі. І до останнього свого подиху був у колективі зі своїми колегами. За свою сумлінну багаторічну працю Михайло Андрійович Дородько мав численні відзнаки, грамоти, ордени та медалі. У 2002 році – був удостоєний звання ”Заслужений лісівник України”.

«Остання в житті, розроблена ним на рубках головного користування лісосіка, загальною площею близько 20 га тепер носитиме його ім’я. Останніми роками Михайло Андрійович працював майстром лісозаготівель, але, без перебільшення, знав всі премудрості лісівництва, з задоволенням ділився з колегами набутим роками досвідом. Він був висококласним професіоналом, справжнім патріотом своєї справи. Це – людина-легенда, в якої було чого повчитися як у професійному, так і в суто життєвому плані. Я теж вважаю себе його учнем, бо моя трудова кар’єра розпочиналась саме у Велико-Борицькому лісництві» – говорить директор Краснопільського лісгоспу Віктор Мороз.

За матеріалами прес-служби ДП «Краснопільське ЛГ»