Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Краснопільському лісгоспі ремонтують підгодівельні майданчики та встановлюють нові годівниці й солонці

Новини лісгоспів 25 Травня 2020

Щоб зимової пори лісові мешканці мали вдосталь корму, потурбуватись треба завчасно. Тому заготівля корму для мисливських тварин – одне з головних завдань єгерської служби Краснопільського лісгоспу у теплий період року. Та не менш важливе – це підготовка місць для їх підгодівлі. Звикаючи до постійного місця, де можна взимку здобути їжу, звірі почуваються у безпеці. То ж лісівники встановлюють «лісові їдальні» у зручних для тварин місцях та доглядають за ними, створюючи умови для затишного зимування своїх лісових друзів.

У лісгоспі повідомили, що саме зараз єгерська служба проводить ремонтні роботи існуючих підгодівельних майданчиків і встановлює нові годівниці та солонці. За затишне та сите зимування звірі віддячують лісівникам збільшенням поголів’я. І у цьому питанні краснопільчанам є чим пишатися.

У мисливських угіддях лісгоспу мешкають лосі, олень благородний, козулі, кабани, зайці. Та особливою їх гордістю є популяція оленя плямистого. На Краснопільщині вона найбільша та одна з небагатьох в області. За даними цьогорічного мисливського обліку популяція нараховує 53 особини. Ще 6 оленів плямистих мешкає у Конотопських лісах.

Всього мисливські угіддя лісгоспу займають 13,2 тис. га, що за площею є шостим показником серед підприємств Сумського ОУЛМГ.