Північне міжрегіональне управління
лісового та мисливського господарства

Офіційний вебсайт

(0462) 676 942

info@n.forest.gov.ua

У Краснопільському лісгоспі підбили підсумки 2019 року та прийняли Колективний договір на 2020 рік

Новини лісгоспів 31 Січня 2020

У Краснопільському лісгоспі відбулась профспілкова конференція, в роботі якої взяв участь голова обкому профспілки працівників лісового господарства Михайло Шпакович.

На профспілковому зібранні краснопільські лісівники підбили підсумки виконання Колективного договору за 2019 рік. Про виконання зобов’язань, передбачених колективним договором для адміністрації підприємства, відзвітував директор лісгоспу Віктор Мороз та делегати структурних підрозділів.

Про роботу профспілкового комітету за 5 років доповіла голова профспілки лісгоспу Тетяна Кузнецова.

За підсумками обговорення роботу профспілкового комітету визнали «доброю». Також були визначені завдання і плани на майбутнє, які сформували у програму дій на 2020 рік.

Прийнятий на 2020 рік Колективний договір зберігає за собою всі пільги, право на додаткові виплати та допомогу, закріплені Колективним договором попереднього року.

У завершенні, голова обкому профспілки Михайло Шпакович відзначив роботу лісгоспу по виконанню виробничої програми, досягненню високих економічних показників, що дозволило посісти ІІІ призове місце у трудовому суперництві за підсумками фінансово-господарської діяльності підприємств Сумського ОУЛМГ за 2019 рік , та необхідності утримувати ці показники і надалі.

Прес-служба ДП « Краснопільське лісове господарство»